Belgrade,Serbia

May 06

You guys are 10 years on top of the music scene and you had never been to Serbia.It's about time to visit us.
We had enough waiting,please come and take us out of the darkness,cuz when we come into the light we can find our lifeline.
Be our state of emergency.
kiddin'
VIVA LA CUCARACHA

Replies to This Posting

1. RE: Belgrade,Serbia

Jun 26

GUYS! I DONT KNOW SO GOOD INGLISH, SO I GONE TELL YOU LIKE THIS:
    ovako - cula sam da u oktobru dolazi ponovo P.R. u europu, sto znaci da ce mozda posetiti i srbiju!!!

prosli put kad je imao koncert ovde, niko nije znao jer uopste nije bilo plakata ni reklama ni objavljivanja ni niceg! tek kad sam prolazila pored neke radnje ucinilo mi se da nesto vidim - kad - duboko zavucen plster gde pise da ce biti koncert njih (i jos nekih) i to PRAVO TOG DANA KAD JE IMAO KONCERT! bukvalno sam plakala! aaaaaaaaaaa

tako da - OVAJ PUT NECU TO PROPUSTITI I PROVESTI DAN U PLAKANJU!!!
    PLAKACU PRE CEO DAN NA FORUMU DA DODJE!!! (korisnije je bar)

2. RE: Belgrade,Serbia

Jun 28

well i know english but im gonna write it like this:
    ja sam iz makedonija i obazvama PR pa tako da ako dodzje nesto u srbiju tamo sam samo mi treba nesto na PR sajtu da vidim kada ce biti ilii mozda vi da mi recite :)

3. RE: Belgrade,Serbia

Jul 26

100% my friendu from macedonia p.s. i love macedonia :*** iako sam iz srbije ;) al mislim da necu moci jer mi crko komp pa jedino kad dodjem kod friendice mogu da pogledam kiss kiss pozz :** od srpkinje ;)

4. RE: Belgrade,Serbia

Oct 29

owww....... PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEEE COME HEREEEEEE

5. Re: Belgrade,Serbia

Jul 09

Ja malopre chuh od ortaka da postoji shansa da dodju sledece godine :O

6. RE: Belgrade,Serbia

Jan 25

Papa Roach nikad nije bio u Srbiji -.-... Bar koliko ih pratim vec 12 god znam da NIGDE nije pisalo niti je bilo objavljeno da je bio u Srbiji... Mogli bi stvarno da dodju uskoro :D...

7. Re: Belgrade,Serbia

Feb 12

Iz vasih usta u bozije usi haha!
    ----------------------------------------------------------------------
    ~ Song lyrics say the words that we cannot

Newsletter Signup